Leśniczówka (291)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janusz składa Lidii propozycję nie do odrzucenia. Między Banach i Blechacz dochodzi do nieporozumienia. Konrad otrzymuje informację o kręcącym się po lesie wandalu. Udaje się na miejsce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Janusz składa Lidii propozycję nie do odrzucenia. Między Banach i Blechacz po raz kolejny dochodzi do nieporozumienia. Krawczyk zdradza Januszowi ciekawe informacje dotyczące Lidii. Później Karcz kontaktuje się z mecenasem Rożkiem i zawiadamia go, że ma pomysł na nowy tunel przerzutowy. Ewa martwi się dziwnym zachowaniem Krzysztofa. Kasia odwiedza leśniczówkę. Konrad jest zdziwiony jej wizytą. Wkrótce mężczyzna otrzymuje informację o kręcącym się po lesie wandalu i w towarzystwie Ruszczycówny udaje się na miejsce. Nie zastają tam jednak nikogo. Podczas drogi powrotnej wpadają na Olgę. Dziewczyna pochmurnieje, gdy widzi ich razem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...