Na ratunek 112: Żona wyrzuca męża na bruk,mężczyzna pada ofiarą mrozów (441)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Jacek dolewa ojczymowi, który od 6 lat jest niepijącym alkoholikiem, wódkę do napoju. Marian znów wpada w nałóg. Wkrótce żona wyrzuca go na bruk. Przemarzniętego mężczyznę znajduje pasierb.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Marian od 6 lat jest niepijącym alkoholikiem. Jego pasierb, Jacek, postanawia sprawdzić, jak ojczym reaguje na alkohol. Dolewa mu potajemnie wódki do napoju. Marian, gdy znowu czuje smak alkoholu, ponownie wpada w ciąg. Niebawem traci pracę, a wkrótce potem żona wyrzuca go na bruk. Mężczyźnie pomaga kolega, Andrzej. Kiedy jednak odkrywa, że Marian wrócił do nałogu, wyrzuca go z domu. Mężczyzna zostaje bez dachu nad głową. Próbując przetrwać zimę, nocuje w baraku. Niebawem znajduje go pasierb i kilku jego kolegów. Marian jest w stanie ciężkiej hipotermii. Jacek dzwoni pod numer 112.

Zobacz także

Ładuję...