Leśniczówka (290)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Krzysztof bawi się na całonocnej imprezie. Nad ranem Teodor ma do niego pretensje oraz zarzuca mu, że nie traktuje życia poważnie. Kasia odwiedza Magdę i Jacka. Ogląda też dom, który zamierzają kupić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Krzysztof bawi się na całonocnej imprezie. Nad ranem Teodor ma do niego pretensje oraz zarzuca mu, że nie traktuje życia poważnie. Majewski dzwoni do Czarka. Edyta zauważa zmianę w zachowaniu narzeczonego i zaczyna się o niego martwić. Zwierza się z tego Beacie, jednak koleżanka uspokaja ją, że najprawdopodobniej dopadł go kryzys wieku średniego. Krawczyk przypadkowo wpada na Kurka i proponuje mu zgodę. Spotyka się jednak z odmową. Kasia odwiedza Magdę i Jacka. Ogląda też dom, który zamierzają kupić. Dowiaduje się, że stan Pati uległ pogorszeniu. Zuzia martwi się o swoją koleżankę i postanawia zorganizować dla niej piknik.

Występują

Zobacz także

Ładuję...