Rozwód. Walka o wszystko (25/40)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Jędrzej ożenił się z Kingą dwa lata temu. Od tego czasu przytyła ona ponad 50 kg. Ciągle stosuje diety, jednak mąż przyłapuje ją na ukrywaniu niezdrowego jedzenia. Przestaje ufać partnerce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

We współczesnym świecie dochodzi do coraz większej liczby rozwodów. Rozstanie wiąże się następnie z zapalczywą i często bezpardonową walką o majątek, nieruchomości, a nawet dzieci. Podczas procesów niektórzy nie cofną się przed niczym, by dostać, czego chcą. Każdy odcinek przedstawia losy jednej pary i przebieg ich rozwodu. Specjaliści, prawnicy, psychologowie, doradcy finansowi oraz mediatorzy, skomentują zachowanie małżonków i opowiedzą o różnych innych przypadkach, z jakimi mieli do czynienia.

W tym odcinku

Jędrzej ożenił się z Kingą dwa lata temu. Od tego czasu kobieta przytyła ponad pięćdziesiąt kilogramów, co nie podoba się jej mężowi, który żąda rozwodu. Kinga zrzuca winę na hormony. Zapewnia, że odbywała konsultacje u różnych endokrynologów. Ciągle stosuje też diety. Pewnego dnia Jędrzej przyłapuje ją jednak na ukrywaniu w domu niezdrowego jedzenia. Przestaje ufać partnerce. Podczas sądowej rozprawy opowiada, że żona w niczym nie przypomina kobiety, którą poznał trzy lata wcześniej. Nie chodzi jedynie o wygląd, tusza wpłynęła też na inne sprawy. Jedną z nich jest życie towarzyskie pary, a właściwie jego brak - Kinga stała się zbyt leniwa, żeby gdzieś wychodzić. Ponadto ucierpiała sfera seksualna ich związku.

Zobacz także

Ładuję...