Rozwód. Walka o wszystko (21/40)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Mąż Kariny sprzedał firmę deweloperską i założył fundację, żeby pomagać potrzebującym. Ignoruje protesty żony. Po kilku miesiącach walki z rozrzutnością Witolda, kobieta składa pozew rozwodowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

We współczesnym świecie dochodzi do coraz większej liczby rozwodów. Rozstanie wiąże się następnie z zapalczywą i często bezpardonową walką o majątek, nieruchomości, a nawet dzieci. Podczas procesów niektórzy nie cofną się przed niczym, by dostać, czego chcą. Każdy odcinek przedstawia losy jednej pary i przebieg ich rozwodu. Specjaliści, prawnicy, psychologowie, doradcy finansowi oraz mediatorzy, skomentują zachowanie małżonków i opowiedzą o różnych innych przypadkach, z jakimi mieli do czynienia.

W tym odcinku

Karinę niepokoi zachowanie męża, Witolda. Sprzedał firmę deweloperską i założył fundację, żeby pomagać potrzebującym. Planuje przeznaczyć na ten cel dziewięćdziesiąt procent majątku. Realizuje go konsekwentnie, ignorując protesty żony oraz dzieci: Roberta i Oli. Po kilku miesiącach walki z rozrzutnością Witolda, kobieta składa pozew rozwodowy. Obawia się bowiem, że jeśli to potrwa, ona zostanie będzie zmuszona porzucić dotychczasowy, wygodny sposób życia. Ma nadzieję przejąć część majątku dzięki rozwodowi, by zabezpieczyć rodzinę.

Zobacz także

Ładuję...