Rozwód. Walka o wszystko (20/40)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Agnieszka i Robert po rozprawie rozwodowej idą razem na wino, by uczcić zakończenie ich związku. W rezultacie spędzają ze sobą noc. Kilka tygodni później Agnieszka odkrywa, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

We współczesnym świecie dochodzi do coraz większej liczby rozwodów. Rozstanie wiąże się następnie z zapalczywą i często bezpardonową walką o majątek, nieruchomości, a nawet dzieci. Podczas procesów niektórzy nie cofną się przed niczym, by dostać, czego chcą. Każdy odcinek przedstawia losy jednej pary i przebieg ich rozwodu. Specjaliści, prawnicy, psychologowie, doradcy finansowi oraz mediatorzy, skomentują zachowanie małżonków i opowiedzą o różnych innych przypadkach, z jakimi mieli do czynienia.

W tym odcinku

Agnieszka i Robert są w trakcie rozwodu, właśnie go finalizują. Oboje doszli do wniosku, że łączące ich kiedyś uczucie zdążyło się wypalić. Znaleźli sobie nowych partnerów: Agnieszka związała się z Łukaszem, a Robert - z Izą. Po ostatniej rozprawie byli już małżonkowie postanawiają iść razem na wino, by uczcić pomyślne zakończenie ich związku. Wspominając dobre chwile, piją sporo alkoholu i w rezultacie idą razem do łóżka. Ustalają, że to był tylko jednorazowy incydent. Kilka tygodni później jednak Agnieszkę czeka zaskoczenie - jak się okazuje, zaszła w ciążę...

Zobacz także

Ładuję...