M jak miłość | odc. 1544

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olek znajduje test ciążowy, który Aneta pokazała matce, by skłonić ją do leczenia. Chodakowski oznajmia, że nie zamierza brać udziału w tej mistyfikacji. Iza staje się świadkiem kłótni szefa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Olek znajduje przypadkiem test ciążowy, który Aneta pokazała matce, by skłonić ją do leczenia. Żona wyznaje mu prawdę. Chodakowski oznajmia, że nie zamierza brać udziału w tej mistyfikacji. Iza w pracy staje się świadkiem kłótni swojego szefa Mariusza Mrowca z Ostrowskim. Michał zdradza dziewczynie, że jego przyjaciel ma problemy z alkoholem i hazardem. Właśnie przegrał samochód i wszystkie oszczędności. Chodakowska martwi się o przyszłość wydawnictwa i swoją pracę. Opowiada o wszystkim mężowi. Tymczasem Marcin odkrywa, że Szymek w tajemnicy zabrał jego portfel. Zrobił to, ponieważ w przedszkolu chciał dać pieniądze jednej ze swoich koleżanek. Aleksandra znów spotyka swojego adoratora Marka, który nie daje za wygraną. Prosi o szansę i próbuje przekonać kobietę, która wywarła na nim wielkie wrażenie, by poszła z nim na randkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...