Teleman

Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1198

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Studentka Kinga sądzi, że mężczyźni patrzą tylko na jej wygląd. Publikuje na portalu randkowym mało korzystne zdjęcia i oszpeca się podczas spotkań. W końcu poznaje dwóch interesujących mężczyzn.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

22-letnia studentka iberystyki, Kinga, uważa swoją urodę za przekleństwo. Nie może oprzeć się wrażeniu, że podczas randek mężczyźni patrzą tylko na jej wygląd. Współlokatorzy radzą, by skorzystała z portalu randkowego. Publikuje tam tylko mało korzystne zdjęcia, licząc, że dzięki temu znajdzie wreszcie właściwą osobę. Odtąd na wszystkie spotkania źle układa włosy i zakłada brzydkie okulary. Początkowo kolejne randki kończą się porażką, ale ostatecznie poznaje dwóch interesujących mężczyzn: Wiktora oraz Radka. Wiele ich różni, bowiem pierwszy dobrze zarabia, pracując w korporacji, zaś drugi, kelner, żyje skromnie. Kinga ma problem z podjęciem decyzji, ponieważ obaj robią na niej ogromne wrażenie. Współlokatorka podpowiada 22-latce, żeby stworzyła związek z Wiktorem. Ona korzysta z rady, ale jakiś czas później zaczyna tego żałować.

Zobacz także

Ładuję...