Teleman

Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1197

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz jest właścicielem restauracji, niedawno przeszedł na emeryturę. Pewnego dnia mówi żonie, że chce rozwodu. Załamana kobieta nie rozumie, skąd ta decyzja. Córka bierze to za objaw kryzysu.

Oglądaj w telewizji

Czw 29.07 8:55
TVN 7logo
Nd 1.08 8:15
TVN 7logo

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Tomasz jest właścicielem kilku restauracji, niedawno przeszedł na emeryturę. Pewnego dnia mówi żonie, 63-letniej Ludwice, że się wyprowadza, poza tym chce rozwodu. Załamana kobieta nie rozumie, skąd ta decyzja. Byli małżeństwem od czterdziestu lat. Jak sądziła, tworzyli zgodną parę. Córka bierze to za objaw kryzysu emeryta. Pociesza matkę - kiedy tylko ojciec znajdzie sobie nowe hobby, zmieni zdanie. Niespodziewanie w ich domu zjawia się młoda kobieta i pyta o jej męża. Mężczyzna tłumaczy, że to wnuczka jego kolegi Andrzeja, który obecnie ma kłopoty. 63-latka zapoznaje przyjaciółkę z całą sytuacją, po czym wspólnie postanawiają sprawdzić, czy Tomasz nie ma romansu. Jakiś czas później Ludwika odkrywa sekret partnera. Od siedemnastu lat posiada on mieszkanie, o którym nie wiedziała.

Zobacz także

Ładuję...