Lombard. Życie pod zastaw 7 (353)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Porzucona przez męża Rita wierzy, że uda się jej naprawić małżeństwo. Nie chce dać Piotrowi rozwodu. Tymczasem jej córka Klaudia zaprzyjaźnia się z nową partnerką Piotra, artystką Antoniną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński). Jeden z nich, Lolek (Jerzy Górski), zmaga się z problemami związanymi z byłą partnerką, chorobliwie zazdrosną Dagmarą (Milena Palkowska).

W tym odcinku

Porzucona przez męża Rita wierzy, że uda się jej jeszcze naprawić małżeństwo. Nie chce dać Piotrowi rozwodu. Tymczasem jej córka Klaudia zaprzyjaźnia się z nową partnerką Piotra, artystką i fotografką Antoniną. Dziewczyna dostaje od niej urodzinowy prezent - dobrej jakości aparat. Zazdrosna Rita zastawia lustrzankę w lombardzie i kupuje inny, jednak Klaudia chce odzyskać ten, który dała jej dziewczyna Piotra. Bliźniacy Mirek i Radek, klienci lombardu, skarżą się, że zawsze dostają od matki takie same prezenty. Chcą zastawić dwie identyczne lampy. Ich podirytowana matka chce odzyskać zastaw. Załamaną z powodu stanu Adka Patrycję wspiera Iwona. Lekarz twierdzi, że mężczyzna po przebudzeniu może być niepełnosprawny. To nie koniec problemów młodej kobiety. Ryży dzwoni do niej i zapowiada zemstę.

Występują

Twórcy

Ładuję...