Powers (3)

(Powers: Mickey Rooney Cries No More)

serial akcji USA 2015  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Nowy, ulepszający moce, ale śmiercionośny lek staje się dostępny dla ludzi. Walker i Pilgrim z pomocą superbohaterki RetroGirl szukają kryminalisty, który stoi za rozpowszechnieniem specyfiku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W świecie, w którym ludzie i superbohaterowie współistnieją, detektyw z wydziału zabójstw (Sharlto Copley), któremu zostały odebrane specjalne zdolności, razem ze swoją partnerką (Susan Heyward) prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnionych przez ludzi z supermocami. Serial został oparty na komiksie autorstwa Michaela Avona Oeminga i Briana Bendisa. Po publikacji przez Marvel Comics został uznany jako część Icon Comics.

W tym odcinku

Nowy, ulepszający moce, ale śmiercionośny lek staje się dostępny dla ludzi. Walker i Pilgrim, z pomocą legendarnej superbohaterki RetroGirl, rozpoczynają poszukiwania kryminalisty, który stoi za stworzeniem i rozpowszechnieniem leku. Podczas dochodzenia detektywi napotykają różne wskazówki. Walker bierze pod uwagę możliwość, że Wolfe - dawny mentor Walkera, który stał się jego nemezis - może pomóc mu odnaleźć to, czego szuka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...