Teleman

Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1196

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mira, szefowa dużej firmy, stosuje mobbing. Pewnego dnia zakład zostaje przejęty przez Kanadyjczyka. Nowy właściciel chce, by jego podwładni mówili płynnie po angielsku. Mira nie spełnia tych wymagań.

Oglądaj w telewizji

Czw 29.07 7:55
TVN 7logo
Nd 1.08 7:15
TVN 7logo

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Pracownica dużej firmy działającej w branży spożywczej, 27-letnia Olga, ma ostrą szefową, Mirę, która stosuje mobbing. Pewnego dnia zakład zostaje przejęty przez Kanadyjczyka. Nowy właściciel chce, żeby jego podwładni mówili płynnie po angielsku. Mira nie spełnia tych wymagań, więc wszyscy spodziewają się, że straci stanowisko. Ona jednak zaczyna szukać korepetytora. Z pomocą przychodzi jej Olga, która proponuje swojego chłopaka Andrzeja na nauczyciela dla kobiety. Jak sądzi, dzięki temu szefowa będzie lepiej ją traktować. Przypuszczenia potwierdzają się i to już po pierwszej lekcji. Mira powierza 27-latce ambitny projekt. Tymczasem Andrzej mówi partnerce, że wyraźnie podoba się swojej uczennicy, dlatego zamierza zrezygnować z korepetycji. Olga się na to nie zgadza, nie chce stracić poważania szefowej. Lekcje angielskiego trwają. Wkrótce przyjaciółka kobiety zauważa zmiany w wyglądzie Andrzeja. Coraz częściej wychodzi wieczorem, ale jego ukochana przymyka na to oko, zajęta robieniem kariery. Wreszcie mężczyzna się wyprowadza.

Zobacz także

Ładuję...