Na ratunek 112: Porwanie w wieczór kawalerski (422)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dominik i Agnieszka niedługo biorą ślub. Nieoczekiwanie w życiu mężczyzny pojawia się starszy brat, o którego istnieniu nie miał pojęcia. Przyszły pan młody prosi krewnego, by został jego drużbą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Dominik i Agnieszka niedługo biorą ślub. Nieoczekiwanie w życiu mężczyzny pojawia się starszy brat, Konrad, o którego istnieniu nie miał pojęcia. Bardzo szybko się zaprzyjaźniają. Niebawem Dominik prosi cudem odnalezionego brata, by został jego drużbą. Ten zgadza się i przystępuje do organizacji wieczoru kawalerskiego. Agnieszka nie lubi Konrada, uważa, że przyszły mąż poświęca mu za dużo czasu i uwagi. Czara goryczy przepełnia się, gdy po intensywnym wieczorze obaj panowie trafiają na izbę wytrzeźwień. Agnieszka prosi Dominika, by zabronił bratu organizacji wieczoru kawalerskiego. Konrad jest rozczarowany decyzją brata. Kilka dni później Dominik zostaje uprowadzony przez dwóch tajemniczych mężczyzn. Udaje mu się zadzwonić pod numer alarmowy 112.

Zobacz także

Ładuję...