Anything Goes. Ale jazda! (11)

program rozrywkowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W zabawie udział biorą Mariusz Pudzianowski, Katarzyna Michalska, Marcin Miller, Katarzyna Żak, Katarzyna Cichopek i Michał Koterski. W konkurencji Orkiestra na sucho gwiazdy stworzą zespół muzyczny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gwiazdy biorą udział w serii zabawnych konkurencji. Ich tłem jest Krzywa Scena - starannie zaaranżowana scenografia, która zmienia się w zależności od potrzeb scenariusza. Bywa salonem czy kuchnią, czyli z pozoru zwyczajnym pomieszczeniem. Całość została jednak zbudowana pod kątem 22,5 stopnia, czyli jest mocno pochylona. Utrudnia to wykonanie najprostszego nawet ruchu. W tych warunkach uczestnicy inscenizują sceny z życia codziennego. Czeka ich też szereg nietypowych zadań, takich jak Odlotowe kalambury (pantomima na wysokości 2 metrów), Żywe litery (literowanie hasła przy użyciu ciała) czy Chińskie cienie (odgadywanie haseł na podstawie gry cieni). Gospodynią programu jest Elżbieta Romanowska.

W zabawie udział biorą Mariusz Pudzianowski, Katarzyna Michalska, Marcin Miller, Katarzyna Żak, Katarzyna Cichopek i Michał Koterski. W konkurencji Orkiestra na sucho gwiazdy stworzą wyjątkowy zespół muzyczny. Goście będą mieli szansę zadebiutować w telewizji rolniczej i sprawdzić swoją zdolność improwizacji. Krzywa Scena tym razem zmieni się w romantyczną restaurację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...