Lombard. Życie pod zastaw 7 (348)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Niko i Luiza oczekują narodzin szóstego dziecka. Zaczyna brakować im pieniędzy, więc idą do lombardu. Tymczasem ich zamożni sąsiedzi, Danka i Ludwik, rozpaczają nad utratą kolejnej ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński). Jeden z nich, Lolek (Jerzy Górski), zmaga się z problemami związanymi z byłą partnerką, chorobliwie zazdrosną Dagmarą (Milena Palkowska).

W tym odcinku

Niko i Luiza oczekują narodzin szóstego dziecka. Zaczyna brakować im pieniędzy, więc idą do lombardu, by zastawić kilka przedmiotów i uzbierać na wyprawkę dla kolejnego potomka. Tymczasem ich zamożni sąsiedzi, Danka i Ludwik, rozpaczają nad utratą kolejnej ciąży. Ludwik, który szuka w lombardzie zabytkowej lampy, odkrywa problemy rodziców pięciorga dzieci i wraz z partnerką postanawia zaproponować im adopcję ze wskazaniem. Adek i Patrycja w dalszym ciągu goszczą Iwonę. Pewnego dnia dziewczyna zaczyna podejrzewać matkę o powrót do nałogu. Iwona wypiera się tego. Adek, aby zdystansować się od problemów domowych, udzie na imprezę, podczas której pomaga dziewczynie w opresji. Ta przychodzi do niego z propozycją randki.

Występują

Twórcy

Ładuję...