Manhunt: Śmiertelna rozgrywka (4)

(Manhunt: Deadly Games: Run Rudolph Run)

serial sensacyjny USA 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

FBI ma podejrzanego w sprawie - Erica Rudolpha, mieszkającego w górach w Północnej Karolinie. Tuż jednak przed tym, jak agenci docierają do jego przyczepy, mężczyzna udaje się w głąb dziczy.

Oglądaj w telewizji

Wt 19.10 13:30
CANAL+ Serialelogo

Opis

Atlanta, 1996 rok. W trakcie olimpiady dochodzi do ataku bombowego. Ochroniarz Richard Jewell (Cameron Britton) ratuje od śmierci wiele osób i opinia publiczna ma go za bohatera. Niespodziewanie jednak artykuł dziennikarki Kathy Scruggs (Carla Gugino) rzuca inne światło na te tragiczne wydarzenia. Okazuje się, że agenci FBI podejrzewają Jewella o bycie zamachowcem. Media podchwytują temat i Richard szybko ściera się z ogromną falą nienawiści. Próbuje udowodnić, że jest niewinny, jednak śledczy mają własne zdanie. Materiał dowody według nich wskazuje jednoznacznie, że mają do czynienia ze sprawcą. Tymczasem zbrodniarz znowu atakuje. Kolejny wybuch zamiast wyjaśnić sprawę, rodzi tylko nowe wątpliwości.

W tym odcinku

FBI ma podejrzanego w sprawie. Jest nim Eric Rudolph, mieszkający w górach w Północnej Karolinie. Tuż jednak przed tym, jak agenci docierają do jego przyczepy, mężczyzna ją opuszcza i udaje się w głąb dziczy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...