Powers (2)

(Powers: Like a Power)

serial akcji USA 2015  od 16 lat

W skrócie

Calista próbuje odzyskać moce w brutalny sposób. W tym celu spotyka się z Retro Girl, o której Christian wie więcej, niż chce przyznać. Deena dokonuje pierwszego oficjalnego aresztowania Powersa.

Oglądaj w telewizji

Wt 6.06 1:05
AXN Spinlogo
Wt 6.06 5:10
AXN Spinlogo
Śr 7.06 0:15
AXN Spinlogo

Opis

W świecie, w którym ludzie i superbohaterowie współistnieją, detektyw z wydziału zabójstw (Sharlto Copley), któremu zostały odebrane specjalne zdolności, razem ze swoją partnerką (Susan Heyward) prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnionych przez ludzi z supermocami. Serial został oparty na komiksie autorstwa Michaela Avona Oeminga i Briana Bendisa. Po publikacji przez Marvel Comics został uznany jako część Icon Comics.

W tym odcinku

Calista (Olesya Rulin) próbuje odzyskać swoje moce w brutalny sposób. W tym celu spotyka się z Retro Girl (Michelle Forbes), o której Christian wie więcej, niż chce przyznać. Deena dokonuje pierwszego oficjalnego aresztowania Powersa. Po jakimś czasie Christian staje się bardziej podejrzliwy w sprawie śmierci Johnny'ego Royalle'a (Noah Taylor). Odwiedza w więzieniu Wolfe'a, by poprosić go o pomoc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...