M jak miłość | odc. 1541

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kinga wyjeżdża z Piotrkiem na krótkie wakacje. Zduński wciąż pozostaje w kontakcie z Kamilą, co prowadzi do kolejnych kłótni. Tymczasem ich dzieci przebywają w Grabinie pod opieką rodziny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Kinga wyjeżdża z Piotrkiem na krótkie wakacje. Zduński wciąż pozostaje w kontakcie z Kamilą, co denerwuje jego żonę i prowadzi do kolejnych kłótni. Tymczasem ich dzieci przebywają w Grabinie pod opieką rodziny. Maria i Artur na moment tracą je z oczu. Po chwili z przerażeniem odkrywają, że Misiek i bliźniaczki zniknęli. Zaczynają się goraczkowe poszukiwania. Rogowski podejrzewa, że maluchy poszły same nad rzekę. Wpada w panikę. Katia bez zapowiedzi wraca z córeczką do Polski. Łukasz dowiaduje się o tym od Igora, który przyjechał tu tropem dziewczyny. Gruzin zjawia się w klinice, w której pracuje Wojciechowski. Chce wiedzieć, gdzie jest jego żona. Chłopak wdaje się z nim w kłótnię. Niebawem spotyka Katię, która odwiedza ojca w szpitalu. Jest szczęśliwy, gdy znów może przytulić małą Natalię. Proponuje, by obie zatrzymały się w jego mieszkaniu. Dawna ukochana wyznaje mu, że ma dość zaborczego Igora i jego rodziny. Nie zamierza dać zamknąć się w domu. Marzy o studiach, podróżach i większej wolności. Chwilę później do drzwi Łukasza puka Marta. Zdenerwowana wyznaje, że był u niej mąż Katii. Niebawem zjawia się tu także Igor.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...