Detektyw Murdoch 8: Pomysłowy detektyw (18)

(Murdoch Mysteries: Artful Detective)

serial kryminalny Kanada/​Wielka Brytania 2014

W skrócie

Detektyw Murdoch bada serię zgonów, w których zabójca odcina prawy kciuk ofiarom. Wszystkie morderstwa są w jakiś sposób powiązane z arkuszem zakładów siódmego wyścigu organizowanego w Woodbine.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po brutalnym pobiciu inspektora Brackenreida na komendzie policji wszystko się zmienia. Nowym inspektorem zostaje Hamish Slorach (Patrick McKenna), którego maniery wzbudzają zdziwienie wśród pracowników policji. Sufrażystki rekrutują dr Ogden do ich ruchu. Niedługo później dołącza do niej dr Emily Grace (Georgina Reilly). Kiedy kobiety nie otrzymując politycznego poparcia, postanawiają zorganizować marsz protestacyjny. Kolejna odsłona popularnego serialu kryminalnego, którego akcja dzieje się w Toronto w epoce wiktoriańskiej. Tytułowy detektyw, w którego wcielił się Yannick Bisson, prowadzi śledztwa z użyciem innowacyjnych jak na tamte czasy metod. Odtwórca głównej roli jest znany również z innego serialu kryminalnego - "Sue Thomas: Słyszące oczy FBI".

W tym odcinku

Detektyw Murdoch bada serię zgonów, w których zabójca odcina prawy kciuk ofiarom. Wszystkie morderstwa miały miejsce krótko po sobie i są w jakiś sposób powiązane z arkuszem zakładów siódmego wyścigu w Woodbine. Jednak taki wyścig się nie odbywa. Murdoch wkrótce zdaje sobie sprawę, że został dodany do listy potencjalnych ofiar. Crabtree jest załamany niespodziewanym powrotem męża Edny, którego wszyscy uważali za zmarłego. Dowiaduje się, że mężczyzna pobił żonę. Kiedy mąż Edny zostaje znaleziony martwy, wszystkie dowody wskazują, że Crabtree jest zabójcą.

Występują

Twórcy

Ładuję...