M jak miłość | odc. 1540

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamila zjawia się w bistro rywalki. Wytyka Zduńskiej zazdrość. Oznajmia też, że nadal zamierza spotykać się z jej mężem. Załamana Kinga żali się Magdzie. Zastanawia się, czy Piotrek jeszcze ją kocha.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Kamila znów próbuje zbliżyć się do Piotrka. Gdy dowiaduje się, że Zduński nie sypia z żoną, z trudem ukrywa radość. Tymczasem Magda chce uświadomić przyjacielowi, że spotykając się z Jabłońską, popełnia błąd, za który może zapłacić rozwodem. Z bratem próbuje porozmawiać także Paweł, który zagląda do kancelarii. Prawnik jednak pokazuje mu drzwi. Kamila natomiast idzie za ciosem i zjawia się w bistro Kingi. Wytyka Zduńskiej zazdrość i oznajmia, że nadal zamierza spotykać się z jej mężem. Załamana dziewczyna żali się Magdzie. Zastanawia się, czy Piotrek jeszcze ją kocha. Lilka, Ala i Mateusz zostali przyjęci na wymarzone studia. Razem świętują sukces. Ala postanawia wykorzystać okazję, by zbliżyć się do Rafała. Wcześniej jednak musi pomóc Otarowi, który ma poważne kłopoty ze zdrowiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...