Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1190

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Borys ma romans z partnerką szefa. Gdy prawda wychodzi na jaw, zostaje zwolniony. Kobieta przenosi się do kochanka, on zaś szuka nowej pracy. Były przełożony ostrzegł przed nim kolegów z branży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

30-letni Borys ma romans z Kingą - partnerką szefa, Eryka. Gdy prawda wychodzi na jaw, zostaje zwolniony. Kobieta kończy związek z Erykiem i wprowadza się do kochanka, ten zaś bezskutecznie próbuje znaleźć nową pracę. Wkrótce odkrywa, że były przełożony w ramach zemsty ostrzegł przed nim kolegów z branży. Jakiś czas później podczas domowego badania Kinga odkrywa guzek w piersi. Kilka dni później przekazuje Borysowi dobre wieści - zmiana nie była groźna. Jednocześnie jednak zrywa z 30-latkiem. Tymczasem mężczyzna otrzymuje telefon z dużej restauracji, której właściciel proponuje mu pracę. Pewnego dnia przypadkowo spotyka na ulicy przyjaciółkę Kingi. Dowiaduje się, że miała ona chemię, ale nowotwór słabo reaguje. Zaskoczony Borys od razu telefonuje do byłej partnerki, która wszystko potwierdza. Mężczyzna nie rozumie, dlaczego kłamała.

Zobacz także

Ładuję...