Twarzą w twarz | sezon 2 odc. 12/13

serial sensacyjny Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gen. Kempiński robi wszystko, aby prawda o nim nie wyszła na jaw. Stawia Konradowi ultimatum, grożąc śmiercią Waszaków i komisarz Klimczak. Szantażuje również Wiktora i Karolinę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Minęło pięć lat od rozwiązania sprawy zabójstwa Huberta Sieńczuka. Marta i Wiktor Waszakowie (Magdalena Walach i Paweł Małaszyński) są szczęśliwymi rodzicami 5-letniego Tomka (Mikołaj Jasiński). Wiodą spokojne życie w Polsce. Marta prowadzi klinikę chirurgii plastycznej, Wiktor zaś jest specjalistą od zabezpieczeń bankowych i systemów alarmowych. Niespodziewanie zostają wplątani w misternie uknutą intrygę. Nieznany sprawca chce wykorzystać umiejętności Wiktora, aby odzyskać przemycone z Afganistanu diamenty, które są warte miliony dolarów. Wiktor szantażem zostaje zmuszony do współpracy z przestępcami. Zgadza się pomóc w akcji wydostania z więzienia oskarżonego o zabójstwo i przemyt oficera Pawła Sikorskiego (Marcin Perchuć). Waszak ma też ukraść z banku drogocenne kamienie. Wiktor i Marta szybko orientują się, że w tej niebezpiecznej grze nikomu nie mogą ufać, nawet oficerowi ABW Konradowi Gucowi (Piotr Jankowski).

W tym odcinku

Generał Marian Kempiński robi wszystko, aby prawda o nim nie wyszła na jaw. Stawia Konradowi Gucowi ultimatum - albo przyzna się on do przemytu diamentów i zabójstwa żołnierzy w Afganistanie oraz Marczewskiego, albo Waszakowie i komisarz Karolina Klimczak zginą. Szantażuje również Wiktora i pomagającą mu policjantkę. Wiedzą oni jednak, że ceną za ich bezpieczeństwo jest wyrok dożywocia dla Konrada. Postanawiają więc działać na własną rękę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...