Teleman

Wojownik 2 (1)

(Warrior 2: Learn To Endure, Or Hire A Bodyguard)

serial sensacyjny USA 2020  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Pracujący dla Hop Wei Ah Sahm spędza wieczory w klubie Barbary Coast, gdzie spotyka członków antychińskiej organizacji. Ah Toy okazuje swoje niezadowolenie, że ciągle chce dawać upust swojej agresji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Koniec XIX wieku, Chinatown w San Francisco. Lokalne konflikty przeradzają się w otwartą wojnę gangów. W walce o dominację udział biorą Hop Wei i Long Zi. Ale okazuje się, że trzeba skonfrontować się z jeszcze jednym przeciwnikiem. Ad Sahm (Andrew Koji) staje do kolejnych walk. Mai Ling (Dianne Doan) nie pozostaje ślepa na zagrożenie, jakie może stanowić wojownik.

W tym odcinku

Pracujący dla Hop Wei Ah Sahm spędza wieczory w klubie Barbary Coast, gdzie spotyka członków pewnej antychińskiej organizacji. Ah Toy okazuje swoje niezadowolenie, że ciągle chce dawać upust swojej agresji, a wpływowa Mai Ling nie patrzy przychylnym okiem na zamiary brata. Bill ma dość pracy dla Zinga. Wbrew Blake'owi Penny nadal zamierza kierować zakładami Mercer Steel. Chao rozmawia z Ah Sahmem na temat Młodego Juna. Próbuje mu doradzić, jak powinien z nim postępować.

Występują

Zobacz także

Ładuję...