Anything Goes. Ale jazda! (10)

program rozrywkowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na Krzywej Sceny pojawią się Anna Głogowska, Michał Wójcik, Marek Molak, Olga Sarzyńska, Mikołaj Roznerski i Aleksandra Szwed. Wcielą się w role m.in. dziennikarzy, muzyków, mimów i tancerzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gwiazdy biorą udział w serii zabawnych konkurencji. Ich tłem jest Krzywa Scena - starannie zaaranżowana scenografia, która zmienia się w zależności od potrzeb scenariusza. Bywa salonem czy kuchnią, czyli z pozoru zwyczajnym pomieszczeniem. Całość została jednak zbudowana pod kątem 22,5 stopnia, czyli jest mocno pochylona. Utrudnia to wykonanie najprostszego nawet ruchu. W tych warunkach uczestnicy inscenizują sceny z życia codziennego. Czeka ich też szereg nietypowych zadań, takich jak Odlotowe kalambury (pantomima na wysokości 2 metrów), Żywe litery (literowanie hasła przy użyciu ciała) czy Chińskie cienie (odgadywanie haseł na podstawie gry cieni). Gospodynią programu jest Elżbieta Romanowska.

Na deskach Krzywej Sceny ponownie pojawią się Anna Głogowska, Michał Wójcik, Marek Molak, Olga Sarzyńska, Mikołaj Roznerski i Aleksandra Szwed. Podczas kolejnych zabawnych konkurencji wcielą się w role dziennikarzy, muzyków, mimów i tancerzy. Mikołaj Roznerski zaprezentuje swoje barmańskie sztuczki. Podczas popisu nie zabraknie żonglerki, wzlotów i upadków.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...