Kobra - oddział specjalny (17)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Leichenwagen)

serial sensacyjny Niemcy 1997  od 12 lat

W skrócie

Hassan, kuzyn Semira jest podejrzanym w sprawie o morderstwo. Semir nie wierzy w winę krewnego. Hassan ukrywa się u Freytaga. Nie wie, że on sam miał być kozłem ofiarnym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o niemieckich policjantach, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na drodze, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Kuzyn Semira, Hassan, który w przeszłości odbywał karę w więzieniu, znów wszedł w konflikt z prawem. Mężczyzna jest głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo. Semir nie wierzy w winę krewnego i próbuje przekonać o tym André. Tymczasem Hassan znajduje schronienie u Freytaga, właściciela domu publicznego. Nie ma pojęcia, że nie jest tam bezpieczny, bo to Freytag zamordował niedoszłego partnera w interesach i zabrał jego pieniądze, a winą za zbrodnię chciał obarczyć Hassana. Ponieważ sytuacja się skomplikowała Freytag postanawia pozbyć się kuzyna Semira. Policjanci muszą szybko działać, by go ocalić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...