Kobra - oddział specjalny (16)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Kurze Rast)

serial sensacyjny Niemcy 1997  od 12 lat

W skrócie

Czterej bracia dokonują napadu na bank i biorą zakładników. Przestępcy są coraz bardziej nerwowi. Prawnik, który również jest przetrzymywany, próbuje wejść w rolę negocjatora.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o niemieckich policjantach, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na drodze, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Czterej bracia dokonują napadu na bank i biorą zakładników. Wśród przetrzymywanych osób są m.in.: ciężarna Jeanette, Anna Engelhardt oraz kilku klientów punktu usługowego przy autostradzie. André, który również był na miejscu, udaje się ukryć i skontaktować z Semirem. Tymczasem bracia są coraz bardziej nerwowi. Prawnik, który jest zakładnikiem, próbuje wejść w rolę negocjatora, a Jeanette zaczyna rodzić. Tymczasem Semir dowiaduje się, że przywódcy gangsterów nie ma w punkcie usługowym.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...