Powers (1)

(Powers: Pilot)

serial akcji USA 2015  dla dorosłych

W skrócie

Policjant Christian Walker ściga przestępców z supermocami. Niespodziewanie niezidentyfikowany lek zabija jego starego przyjaciela. Walker razem z nową partnerką Deeną Pilgrim wszczyna dochodzenie.

Oglądaj w telewizji

So 3.06 1:15
AXN Spinlogo
Wt 6.06 0:00
AXN Spinlogo

Opis

W świecie, w którym ludzie i superbohaterowie współistnieją, detektyw z wydziału zabójstw (Sharlto Copley), któremu zostały odebrane specjalne zdolności, razem ze swoją partnerką (Susan Heyward) prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnionych przez ludzi z supermocami. Serial został oparty na komiksie autorstwa Michaela Avona Oeminga i Briana Bendisa. Po publikacji przez Marvel Comics został uznany jako część Icon Comics.

W tym odcinku

Pracujący w Wydziale Specjalnym policjant Christian Walker (Sharlto Copley) ściga przestępców z supermocami. Kiedyś sam stracił swoje zdolności i chce je odzyskać. Niespodziewanie niezidentyfikowany lek zabija jego starego przyjaciela, a wkrótce potem Walker traci partnera przez innego Powersa. By rozwiązać sprawę tajemniczej śmierci i złapać mordercę, Walker razem z nową partnerką Deeną Pilgrim (Susan Heyward) udają się w podróż do przeszłości policjanta. Pomagają im w tym dawny przyjaciel, a obecny wróg Walkera - Wolfe (Eddie Izzard), a także Johnny (Noah Taylor) - którego uważano za martwego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...