Na dobre i na złe | odc. 787: Nowy dziwny świat

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W szpitalu zjawia się Tola (Karolina Bacia). Skarży się na silny ból brzucha, jednocześnie jednak obawia się zarażenia groźnym wirusem. Michał wspiera Asię, młodą lekarkę, która spodziewa się dziecka.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.04 6:00
TVP HDlogo

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

W szpitalu zjawia się Tola (Karolina Bacia). Skarży się na silny ból brzucha, jednocześnie jednak obawia się zarażenia groźnym wirusem. Ma na sobie kombinezon, rękawice i gogle. Pacjentce pomaga Jorge. Dziewczyna szybko wpada mu w oko. Michał wspiera Asię, młodą lekarkę, która przyjechała do Leśnej Góry, by urodzić dziecko. Mówi jej, że ma narzeczoną, z którą też chciałby założyć rodzinę. Pielęgniarki wyznają Julce i Marcinowi, że Beger wciąż je molestuje. Czują się bezradne. Molenda jest zszokowany ich opowieściami. Postanawia dać szefowi kardiologii nauczkę. Okazja nadarza się, gdy wsiada razem z nim do windy. Bart zgadza się przez kilka godzin zaopiekować synkiem Beaty i Matyldą. Krzesimir i Tymek znajdują tabletki, które nastolatka dostała od Niny. Lekarz zbyt późno orientuje się, co wpadło w ręce chłopców. Natychmiast zabiera ich do szpitala. Marcin postanawia mieszkać na razie z dala od Dominiki. Nie chce narażać ukochanej na zakażenie koronawirusem. Jeden z pacjentów szpitala, Bagiński, odzyskuje przytomność po ponad dwóch miesiącach spędzonych w śpiączce.

Występują

Zobacz także

Ładuję...