M jak miłość | odc. 1539

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łukasz umawia się z Kasią. Zabiera ją do baru Otara, a potem do mieszkania, licząc na wspólną noc. Ania ogranicza posiłki. Okazuje się, że to Oskar z agencji modelek namawia ją do odchudzania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Łukasz umawia się z Kasią, stażystką z kliniki. Zabiera ją do baru Otara, a potem do mieszkania, licząc na wspólną noc. Ania zaczyna intensywnie trenować i ograniczać posiłki. Zaniepokojona Sandra mówi Łukaszowi, by sprawdził, co dzieje się z siostrą. Dziewczyna wyznaje mu, że to Oskar z agencji modelek namawia ją do odchudzania. Aleksandra umawia się w bistro z poznanym przez Internet Markiem. Jest skrępowana, gdy okazuje się, że jej adorator jest sporo młodszy, a do tego liczy na układ bez żadnych zobowiązań. Iza wpada w kłopoty, gdy gubi maszynopis powieści ekscentrycznego pisarza Iwańskiego. Autor wybucha gniewem, a dopiero potem przyznaje, że ma zapasową kopię. Marcin, który próbuje wspierać żonę, bez ogródek mówi Iwańskiemu, co myśli o nim i jego twórczości. Aneta chce przekonać matkę do podjęcia leczenia. Wpada na sprytny pomysł. Dzięki pomocy koleżanki zdobywa pozytywny test ciążowy i kładzie go na widocznym miejscu. Ilona, przekonana, że wkrótce zostanie babcią, postanawia podjąć walkę z chorobą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...