Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1186

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hania od trzech lat pracuje w Anglii jako lekarz, podczas gdy mąż Marcin w Warszawie wychowuje ich córkę Olę. Kobieta wciąż przeciąga powrót do Polski. W podobnej sytuacji jest sąsiadka, Basia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Hania od trzech lat pracuje w Anglii jako lekarz, podczas gdy mąż Marcin w Warszawie samotnie wychowuje ich córkę Olę. Kobieta otrzymała świetną ofertę i wciąż przeciąga powrót do Polski, chcąc zebrać pieniądze na kupno domu. W podobnej sytuacji jest sąsiadka małżonków, Basia. Ona została w kraju, a partner otrzymał zatrudnienie w Niemczech. Razem z Marcinem wspierają się nawzajem w opiece nad dziećmi. Mają jednak zupełnie inne podejście do tej sytuacji - mężczyzna narzeka na samotność, a przyjaciółka dostrzega dużo pozytywów związku na odległość. Spędzają razem coraz więcej czasu i w końcu, ku zaskoczeniu Marcina, nawiązują romans. Pewnego dnia Ola niespodziewanie przestaje jeść, zaczyna chodzić na wagary, by zmusić Hanię do powrotu. Matka ulega szantażowi.

Zobacz także

Ładuję...