Teleman

Tacy właśnie jesteśmy (8-ost.)

(We Are Who We Are: Right Here Right Now VIII)

serial obyczajowy Włochy/​USA 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Caitlin i Fraser następnego dnia mają opuścić Włochy. Ukradkiem wymykają się z domu i jadą na koncert do Bolonii. W trakcie podróży chłopak zdradza wreszcie wstrząsający sekret o Marku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czternastoletni Fraser Wilson (Jack Dylan Grazer) przeprowadza się ze swoimi matkami, z zawodu żołnierkami, Maggie (Alice Braga) i Sarah (Chloë Sevigny), do bazy wojskowej położonej w Wenecji Euganejskiej. To dla nieśmiałego chłopaka duża zmiana po życiu w Nowym Jorku. Na miejscu już od kilku lat mieszka Caitlin Harper (Jordan Kristine Seamon). Dziewczyna na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo zdecydowana i pewna siebie. W przeciwieństwie do swojego starszego brata Danny'ego (Spence Moore II) dobrze dogaduje się z ojcem, Richardem (Kid Cudi), za to gorzej wyglądają jej stosunki z matką, Jenny (Faith Alabi). Caitlin ma grupę bliskich przyjaciół, wśród których jest jej zazdrosny dwudziestoletni chłopak, żołnierz Sam (Ben Taylor), wesoła Britney (Francesca Scorsese) i podkochujący się w niej Enrico (Sebastiano Pigazzi), poczciwy Craig (Corey Knight) i Włoszka Valentina (Beatrice Barichella). Wspólnie poszukują swojej tożsamości, przeżywają pierwszą miłość, doświadczają trosk i radości dorastania i pierwszych chwil dorosłości.

W tym odcinku

Caitlin i Fraser następnego dnia mają opuścić Włochy. Ukradkiem wymykają się z domu i jadą na koncert do Bolonii. W trakcie podróży chłopak zdradza wreszcie wstrząsający sekret o Marku. Zaprzyjaźnia się też z Luce. Nieco później razem z Cailtin spędza czas na zachwycającej plaży.

Występują

Twórcy

Ładuję...