Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1185

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Studiujący prawo Mateusz jest zakochany w Sandrze. Jego rodzice, także prawnicy, urządzają przyjęcie, by uczcić zdanie przez ich syna egzaminu. Dochodzi do nieprzyjemnego incydentu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Studiujący prawo Mateusz jest zakochany w Sandrze. Jego rodzice, również prawnicy, urządzają przyjęcie, by uczcić zdanie przez ich syna ważnego egzaminu. Wśród gości znajdują się partnerka chłopaka i jej matka Barbara. Kobieta robi na gospodarzach bardzo dobre wrażenie. Niestety, podczas kolejnego spotkania nadużywa alkoholu, po czym zaczyna zalecać się do ojca Mateusza, zawstydzając tym córkę. Następnego dnia przeprasza. Tydzień później kolega mówi chłopakowi, że matka szukała Sandry na uczelni. Studentka wyznaje prawdę - próbuje odciąć się od Barbary, przynajmniej tymczasowo, więc nie podała jej nowego adresu. Tymczasem kobieta nie rezygnuje. Mateusza coraz bardziej niepokoją ich pogarszające się relacje.

Zobacz także

Ładuję...