Klan Walkerów (3/11)
(Sons & Daughters)
W skrócie
Syn Camerona z pierwszego małżeństwa, Henry, nie ma dobrego kontaktu z rodzicami. Ci upierają się i idą na festiwal, na którym Henry pokaże swój film. Byłoby lepiej, gdyby zostali w domu.
Oglądaj w telewizji
Opis
Cameron Walker (Fred Goss) ma bardzo liczną rodzinę, wokół której kręci się jego życie. Oprócz jego kochającej żony Liz (Gillian Vigman), ich dzieci, matki Colleen (Dee Wallace) i ojczyma Wendala (Max Gail) należą do niej jego siostry. Cameron uważa się za najbardziej rozsądnego członka familii i stara się naprawić każdy problem, jaki się w niej pojawia.
W tym odcinku
Syn Camerona z pierwszego małżeństwa, Henry, nie ma dobrego kontaktu z rodzicami. Ci chcą to naprawić i upierają się, aby pójść na szkolny festiwal filmowy, na którym Henry pokaże swój film. Podczas projekcji okazuje się jednak, że byłoby lepiej, gdyby zostali w domu. Tymczasem młodsza siostra Camerona, Jenna, usiłuje przekonać wszystkich, że jest już samodzielna.
Występują













