Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga

mecz: Zenit Sankt Petersburg - Panathinaikos OPAP Ateny
zdjęcie

W skrócie

Zespół z Rosji wraca do rozgrywek po przerwie. Będzie to jego trzecie spotkanie w tym sezonie Euroligi. Koszykarze z Aten rozegrają już piąty mecz. Wcześniej Zenit pokonał m.in. FC Barcelonę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół z Rosji wraca do rozgrywek po trzytygodniowej przerwie. Będzie to dopiero jego trzecie spotkanie w tym sezonie Euroligi. Koszykarze z Aten rozegrają natomiast już piąty mecz. Wcześniej Zenit dość niespodziewanie pokonał Anadolu Efes Stambuł 73:69 i FC Barcelonę 74:70. Panathinaikos natomiast na inaugurację kampanii 2020/2021 wygrał z Chimki Moskwa 78:76, potem uległ Olympiacosowi 71:78 i Blaugranie 89:97, a ostatnio odniósł efektowne zwycięstwo nad Fenerbahce 82:68. Szczególnie ciekawie zapowiada się rywalizacja Kevina Pangosa z Nemanją Nedoviciem. Polscy kibice będą trzymać kciuki za dobry występ Mateusza Ponitki, broniącego barw drużyny z Sankt Petersburga.