Na sygnale: Jesteśmy cali (277)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Ratownicy muszą pomóc ofiarom wypadku samochodowego oraz starszej pacjentce. Kobieta uparcie twierdzi, że odwiedza ją zmarły syn. Artur przechodzi załamanie. Zachowuje się tak, jakby Lidka wciąż żyła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Mijają dwa miesiące od wybuchu w stacji. Nowy i Piotr po rekonwalescencji wracają do pracy. Podczas dyżuru ratownicy muszą pomóc ofiarom wypadku samochodowego oraz starszej pacjentce. Kobieta uparcie twierdzi, że odwiedza ją zmarły niedawno syn. Artur przechodzi z kolei załamanie. Zachowuje się tak, jakby Lidka wciąż żyła. Wszyscy martwią się o niego, a zaniepokojona doktor Górska postanawia w końcu zgłosić sprawę odpowiednim służbom. Nie jest przekonana, czy kolega jest w stanie opiekować się synkiem. Wiktor jednak powstrzymuje lekarkę. Twierdzi, że Artur jest dobrym ojcem i nigdy nie skrzywdziłby Patryczka. Jednocześnie próbuje pomóc przyjacielowi w pogodzeniu się z bolesną stratą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...