Na dobre i na złe | odc. 786: Niecne zamiary

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę Trettera trafia Zosia, która ma wysoką gorączkę i drgawki. Mała pacjentka od dawna zmaga się z chorobą. Beger chce oficjalnie zostać ordynatorem kardiologii. Postanawia pozbyć się Dagmary.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.04 6:00
TVP HDlogo

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Pod opiekę Trettera trafia Zosia, która ma wysoką gorączkę i drgawki. Mała pacjentka od dawna zmaga się z chorobą, a jej matka Karolina szaleje z niepokoju. Beger chce oficjalnie zostać nowym ordynatorem kardiologii. Postanawia pozbyć się Dagmary. Grozi pielęgniarce, że będzie ją bacznie obserwował i wykorzysta każde jej potknięcie. Załamana dziewczyna ma dość i mówi Szczepanowi, że rozważa odejście z pracy. Po rozmowie z nią wzburzony Lipski znów spotyka się z Agatą. Po raz kolejny ostrzega, by trzymała się od Maksa z daleka. Woźnicka jest jednak przekonana, że przemawia przez niego wyłącznie zazdrość. Tymczasem Lipskiego czeka kolejne starcie z pewnym siebie kardiologiem. Gdy zastępuje Dagmarę na dyżurze, Beger oskarża go o błąd. Sprawa kończy się w gabinecie Konicy. Zbyszek, ratownik z Leśnej Góry, ma nagłe problemy z sercem. Gdy zostaje przyjęty do szpitala, okazuje się, niedawno miał kontakt z osobą zakażoną nowym wirusem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...