Teleman

Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1182

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

44-letni Stefan mieszka i pracuje za granicą od 15 lat. Pewnego dnia przylatuje do Polski na urodziny matki. Dopiero w domu zdaje sobie sprawę, że zgubił dokumenty i musi czekać na wyrobienie nowych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

44-letni Stefan mieszka i pracuje za granicą od piętnastu lat - najpierw w Stanach Zjednoczonych, a potem w Dubaju. Poświęcił się całkowicie karierze, ale jest bardzo samotny. Pewnego dnia przylatuje do Polski z okazji urodzin matki. Kiedy przyjeżdża do domu rodzinnego, zdaje sobie sprawę, że nie ma portfela, w którym znajdowały się wszystkie dokumenty oraz paszport. Podejrzewa kradzież, prawdopodobnie padł jej ofiarą w autobusie jadącym z lotniska do Warszawy. Stefan musi wyrobić nowe dokumenty, przez co jest zmuszony zostać w Polsce dłużej. Matka próbuje go przekonać, żeby odnowił kontakt z synem, Pawłem. 44-latek ma wątpliwości. Piętnaście lat temu jego ówczesna narzeczona, Monika, porzuciła go dla kolegi z pracy. Chociaż regularnie płacić alimenty, nie chciał mieć z kobietą nic wspólnego. Właśnie wtedy wyjechał za granicę. Ostatecznie mężczyzna postanawia zobaczyć się z Pawłem, co nie podoba się jednak obecnemu partnerowi Moniki.

Zobacz także

Ładuję...