Na ratunek 112: Uzdrowiciel (383)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Zosia, córka Doroty i Marka, zaczyna chorować. Zmęczeni nieskutecznym leczeniem rodzice decydują się skorzystać z pomocy uzdrowiciela. Pomysł ten okazuje się jednak fatalny w skutkach.

Oglądaj w telewizji

Wt 7.02 4:00
Polsat Serialelogo
Śr 8.02 3:05
Polsat Serialelogo

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Dorota i Marek to nowoczesne małżeństwo, które na pierwszym miejscu stawia karierę i na razie nie myśli o potomstwie. Gdy para w końcu decyduje się na dziecko, pojawiają się problemy. Dorota dopiero po terapii hormonalnej zachodzi w ciąży, dochodzi jednak do poronienia. Kolejna ciąża także jest zagrożona. Ostatecznie na świat przychodzi Zosia. Niebawem jednak dziewczynka zaczyna chorować. Zmęczeni nieskutecznym leczeniem rodzice decydują się skorzystać z pomocy uzdrowiciela. Pomysł ten okazuje się fatalny w skutkach.

Zobacz także

Ładuję...