Teleman

Wychowane przez wilki (1/10)

(Raised by Wolves: Raised by Wolves)

serial SF USA 2020  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Androidy Ojciec i Matka lądują na planecie Kepler-22B. Ich misją jest wychowanie ludzkich dzieci w duchu miłości do nauki. Po latach dochodzi do tragedii, która zmusza je do trudnej decyzji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po upadku Ziemi dwa androidy, Matka (Amanda Collin) i Ojciec (Abubakar Salim) lądują na niezamieszkałej planecie. Otrzymały zadanie od swojego stwórcy - mają wychować ludzkie dzieci w duchu ateizmu i zapewnić przetrwanie ludzkiej rasy. Powodzeniu ich misji zagrażają nie tylko naturalne niebezpieczeństwa, ale i mitraiści, czyli wierzący w Sola ludzie przebywający na arce.

W tym odcinku

Dwa androidy, Matka i Ojciec, lądują na niezamieszkałej planecie Kepler-22B. Mają jedną misję - wychować ludzkie dzieci w duchu ateizmu i miłości do nauki. Mijają kolejne lata. Pewnego dnia dochodzi do tragedii i mała Tally ginie. Wkrótce kolejne dzieci zapadają na tajemniczą chorobę i mimo starań przybranych rodziców umierają. Przeżywa tylko najmłodszy, Campion. Ojca ogarniają wątpliwości i rozważa ujawnienie ich lokalizacji mitraistom, ludziom przebywającym na arce. Obawia się, że nie podołają zadaniu, dostrzega też, że jego towarzyszka zaczyna się psuć i może stwarzać zagrożenie. Kiedy Matka dowiaduje się o jego planach, jest gotowa na wszystko, by go powstrzymać.

Występują

Twórcy

Ładuję...