Teleman

Uzdrowisko: Odnaleziona miłość (34)

telenowela dokumentalna Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Andrzej mówi Adriannie, że bez Grażyny i Eugeniusza ośrodek nie funkcjonuje dobrze. Menadżerka nie chce ich powrotu. Oferuje, że spłaci długi lekarza i przejmie 51 procent udziałów w uzdrowisku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie pracowników prywatnego ośrodka uzdrowiskowego, których losy przeplatają się z historiami pensjonariuszy sanatorium. Właścicielem ośrodka jest ortopeda Andrzej (Artur Kocięcki), który niegdyś prowadził go wraz ze swoją żoną. Kobieta zmarła jednak kilka lat temu z powodu nagłej choroby. Mężczyzna, chcąc utrzymać sanatorium, wynajął część pomieszczeń na gabinet dla chirurg plastycznej Adrianny (Aldona Orman). Lekarka w trakcie studiów medycznych miała romans z Andrzejem. Ogromnym wsparciem dla właściciela jest pielęgniarka Grażyna (Małgorzata Sadowska), która pomaga mu w prowadzeniu uzdrowiska.

W tym odcinku

Andrzej mówi Adriannie, że bez Grażyny i Eugeniusza ośrodek nie funkcjonuje tak, jak powinien. Menadżerka nie chce się zgodzić na ich powrót. Oferuje, że spłaci długi lekarza i przejmie 51 procent udziałów w uzdrowisku. Gdy ona będzie zarządzać ośrodkiem, on skupi się na pracy z pacjentami. Mężczyzna jednak się waha. Pewny jest tylko tego, że dwoje kluczowych, a teraz nieobecnych pracowników, powinno wrócić na swoje miejsce. Adrianna w końcu zgadza się na to. Daje mu też czas do namysłu w sprawie sprzedaży udziałów.

Występują

Twórcy

Ładuję...