Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3109

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka zaprasza Roberta na rozmowę. Otrzymała już bowiem opinię biegłego i jest ona niepomyślna dla Tadeusiaka. Olga dowiaduje się, że syn widuje się z jej byłym mężem, a nawet dostaje prezenty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Weronika martwi się o Roberta. Tymczasem Agnieszka zaprasza go na rozmowę. Otrzymała już bowiem opinię biegłego i jest ona niepomyślna dla Tadeusiaka - skłonność do agresji, alkohol oraz środki psychotropowe dyskwalifikują go jako opiekuna Stasia. Olga dowiaduje się, że syn widuje się z jej byłym mężem, a nawet dostaje prezenty. Bruno zmusza Sandrę do przeprowadzenia z Michelem szczerej rozmowy. Występ Jarka psuje ciężko chory Piotruś. Berg reaguje bardzo nerwowo, przez co doprowadza małego pacjenta do płaczu. Podczas kolacji u Hofferów Franek poznaje Tosię. Nowa znajoma wyraźnie mu się podoba. Razem opuszczają nudne spotkanie. Później dziewczyna proponuje nastolatkowi skręta z marihuaną. Ten nie umie odmówić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...