Teleman

Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1176

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piętnastoletnia Klaudia ma korepetytora, czterdziestoletniego Michała. Macocha znajduje w zeszycie dziewczyny niepokojące wpisy i rysunki. Zaczyna podejrzewać, że ma romans z nauczycielem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Bianka i Filip wychowują razem piętnastoletnią córkę mężczyzny. Klaudia ma problemy z nauką, więc ojciec załatwia jej korepetycje z języka angielskiego. Dzięki czterdziestoletniemu Michałowi poprawia stopnie. Pewnego dnia macocha znajduje w zeszycie dziewczyny niepokojące wpisy i rysunki. Zaczyna podejrzewać, że ma romans z nauczycielem. Szybko znajduje potwierdzenie - pasierbica rzeczywiście się zakochała. Jak dowiaduje się od samej zainteresowanej, on nie odwzajemnia jednak uczucia. Klaudia prosi też Biankę, by zachowała to w tajemnicy przed Filipem. Kobieta postanawia sama porozmawiać z nauczycielem angielskiego. Ten twierdzi, że nie zdawał sobie z niczego sprawy, po czum się zwalnia. Załamana nastolatka wini macochę, grozi popełnieniem samobójstwa. W tej sytuacji rodzice chcą posłać ją do psychologa. W dniu wizyty Bianka przyjeżdża po pasierbicę pod szkołę, ale dowiaduje się, że zwolniła się z lekcji. Kiedy ona i Filip docierają do domu, znajdują nieprzytomną uczennicę.

Zobacz także

Ładuję...