Teleman

Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1175

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Architekt Tomek zaczyna spotykać się z Ewą - swoją sympatią z liceum. Oznajmia ona, że jest w ciąży. Szczęśliwy mężczyzna proponuje, by się do niego wprowadziła, ale kobieta wciąż odkłada tę decyzję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Architekt Tomek traci szansę na podpisanie prestiżowego kontraktu. W dodatku niedawno rozstał się z dziewczyną. Pociesza go Ewa, sympatia z liceum, którą spotkał przypadkiem. Zaczynają się spotykać, a jakiś czas później mężczyzna poznaje jej przyjaciół: Agnieszkę i Grzegorza. Pewnego dnia partnerka oznajmia mu, że spodziewa się dziecka. Szczęśliwy Tomasz proponuje, żeby się wprowadziła, ale Ewa wciąż odkłada tę decyzję, tłumacząc się koniecznością opieki nad cierpiącą po rozstaniu bliską koleżanką. Jednocześnie kupuje coraz więcej rzeczy dla ich pociechy. Chociaż przyszły ojciec chętnie wszystko finansuje, jego zdaniem na takie sprawunki jest jeszcze zbyt wcześnie. Para zaczyna częściej się kłócić. Architekt podejrzewa ukochaną o romans z Grzegorzem. Te przypuszczenia potwierdza barmanka Karolina, która słyszała ich rozmowę.

Zobacz także

Ładuję...