Teleman

Kosmiczny wykop: Poznaj swego przeciwnika (8/26)

serial animowany Polska 2020  b.o.

W skrócie

Wielki Sędzia mówi Robertowi o planecie Spidron. Podstępem władzę zdobyła tam Królowa Arachna. Zajęta odbijaniem piłki Marisa ignoruje prośby babci. Kong również trenuje we własnym domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na sztucznej asteroidzie Spaceball trwa właśnie Galaktyczna Liga - międzygwiezdne mistrzostwa futbolowe. Niestety, sytuacja na boisku wciąż się pogarsza. Zawodnicy przestali grać uczciwie, zamiast tego sięgają po cały wachlarz sztuczek, nie wahają się również faulować przeciwników. Kres tym działaniom postanawia położyć Międzygwiezdna Federacja Piłki Nożnej, dotąd jedynie bezczynnie się temu przyglądająca. Działacze stwierdzają, że potrzebna jest nowa drużyna z jakiejś młodszej planety. Wybierają Ziemię. Następnie wysyłają tam zwiadowcę RL-9 i powierzają mu misję skompletowania składu. Namierza on grupę dzieci, które dzieli bardzo wiele, wszystkie jednak kochają piłkę nożną oraz są wielkimi fanami Roberta Lewandowskiego. Robot decyduje się znaleźć również ich idola. Nie zważając na to, że jest w trakcie ważnego meczu, przenosi go do siedziby Międzygwiezdnej Federacji Piłki Nożnej. Tam sportowiec poznaje swoje kosmiczne zadanie - ma stworzyć drużynę i wygrać Galaktyczną Ligę.

W tym odcinku

Wielki Sędzia mówi Robertowi o planecie Spidron, zamieszkałej przez pająki. Podstępem władzę zdobyła tam Królowa Arachna. W swojej wiosce zajęta odbijaniem piłki Marisa ignoruje prośby babci. Kong również trenuje we własnym domu, co nie podoba się jego tacie. Tymczasem Wielki Sędzia ogłasza, z kim Ziemianie grają pierwszy mecz sparingowy. Będzie to drużyna Snailorów.

Twórcy

Ładuję...