Teleman

Miasto niedźwiedzia (1/5)

(Björnstad)

serial obyczajowy Szwecja 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Peter razem z rodziną wraca do Björnstad. Zamierza zająć się lokalną drużyną hokejową. Szybko orientuje się, że zadanie nie będzie łatwe. Olbrzymi potencjał dostrzega jednak w Kevinie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trenowana przez Petera Anderssona (Ulf Stenberg) młodzieżowa drużyna hokejowa z małej miejscowości Björnstad liczy na wygraną w półfinale krajowego turnieju. Zawodnicy, zwłaszcza gwiazda drużyny Kevin Erdahl (Oliver Dufaker), czują presję otoczenia. Mieszkańcy pokładają w nich olbrzymie nadzieje i młodzi ludzie nie do końca sobie z tym radzą. Wielu z nich szuka sposobu na odreagowanie stresu. Spokojne życie społeczności przerywa nagle tragiczne zdarzenie. Maya (Miriam Ingrid), córka trenera, pada ofiarą przemocy. Jej dramat dzieli miasteczko. Piętrzą się oskarżenia i teorie, co tak naprawdę się wydarzyło i kto za to odpowiada. Serial na podstawie powieści autorstwa Fredrika Backmana o tym samym tytule.

W tym odcinku

Peter razem z rodziną wraca do Björnstad. Na miejscu zamierza zająć się lokalną drużyną hokejową. Szybko orientuje się, że zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych. Olbrzymi potencjał dostrzega jednak w Kevinie. Chłopak bardzo ciężko pracuje, by osiągnąć sukces i wyróżnia się na tle pozostałych zawodników.

Występują

Ładuję...