Policjantki i Policjanci (690)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Niedźwiecki odwiedza brata, który w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Lekarz sugeruje, że okoliczności wypadku są podejrzane. Na patrolu Wojtek i Natalia zauważają, że ktoś leży na poboczu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Niedźwiecki odwiedza brata, który w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Lekarz sugeruje policjantowi, że okoliczności wypadku, któremu uległ Rafał wydają się podejrzane. Na patrolu Wojtek i Natalia zauważają, że ktoś leży na poboczu. Gdy wysiadają z auta, żeby sprawdzić, co się dzieje, okazuje się, że to tylko manekin. Pod ich nieobecność ktoś okrada radiowóz. Załoga przeprowadza też interwencję w parku, w którym ktoś napastuje kobietę. Funkcjonariuszom udaje się złapać agresora, którym jest brat ofiary. Wychodzi na jaw, że bronił on siostrę. Po służbie Wojtek wraz z Darkiem jadą w miejsce, gdzie doszło do wypadku Rafała. Dokonują szokującego odkrycia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...