Policjantki i Policjanci (689)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Patrol Aśki i Szymona dostaje wezwanie ze sklepu komputerowego, skąd skradziono sześć laptopów. Po obejrzeniu nagrań z monitoringu staje się jasne, że złodziej zna kod zabezpieczający do alarmu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy policjantów patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste funkcjonariuszy i ich codzienne problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Patrol Aśki i Szymona dostaje wezwanie ze sklepu komputerowego, skąd skradziono sześć laptopów. Sprzęt kosztuje 24 tysiące złotych. Po obejrzeniu nagrań z monitoringu staje się jasne, że złodziej zna kod zabezpieczający do alarmu. Podejrzenia padają na byłego pracownika. Ma on jednak alibi. Twierdzi, że jest streamerem i przez całą noc prowadził transmisję online dla fanów. Zatońska i Zieliński jadą sprawdzić drugiego podejrzanego, którym jest niedawno zatrudniony sprzedawca. Dowiadują się, że mężczyzna był na imprezie. Tymczasem Asia i Szymon planują ślub. Udają się do księdza, by uzgodnić termin. Czeka ich zaskakująca decyzja. Mogą się pobrać za pół roku albo za pięć godzin. Para wie, że dla dobra Tymka nie może zwlekać. Z pomocą przyjaciół z komendy oraz Białacha narzeczeni próbują zorganizować ekspresową ceremonię.

Występują

Zobacz także

Ładuję...