Teleman

Rodzinny interes 3: Największe marzenie (116)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr i będąca w ciąży Maja zostawiają auto w warsztacie. Po samochód zgłasza się inna klientka, również spodziewająca się dziecka. Twierdzi, że jest żoną Piotra. Mechanicy podejrzewają go o bigamię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Piotr i Maja, młoda kobieta w zaawansowanej ciąży, zostawiają auto w warsztacie Majewskiego i Wrzoska. Jakiś czas później po samochód zgłasza się inna klientka, również spodziewająca się dziecka. Kobieta twierdzi, że jest żoną Piotra. Mechanicy są skonfundowani. Dochodzą do wniosku, że ich klient jest bigamistą. Prawda ich zaskakuje. Jadwiga podejrzewa, że Oskar jest seryjnym mordercą z Mokotowa. Postanawia to udowodnić.

Występują

Twórcy

Ładuję...