Teleman

Rodzinny interes 3: Uroczy klaun (115)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do warsztatu przychodzi dawny znajomy Bronka, Henryk. Mechanik dobrze go wspomina i sądzi, że koledze świetnie się powodzi. Wkrótce w rurze wydechowej auta Henryka dokonuje przedziwnego odkrycia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Do warsztatu przychodzi dawny znajomy Bronka, Henryk. Mechanik dobrze go wspomina i opowiada o nim Dawidowi. Henryk jest zaradnym i uczciwym przedsiębiorczą, któremu powodzi się także w życiu prywatnym. Okazuje się jednak, że mężczyzna nie radzi sobie z synem. Wkrótce w rurze wydechowej samochodu Henryka mechanicy dokonują przedziwnego odkrycia. Klient nie chce się z niczego tłumaczyć. Mimo wszystko Bronek chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat problemów dawnego kolegi. Jadwiga nie jest zadowolona z pracy Oskara, krytykuje jego spóźnienia i brak zaangażowania. Jola obawia się, ponieważ Oskar przychodzi do salonu z obrażeniami, jednak nie wyjawia ich prawdziwego pochodzenia.

Występują

Twórcy

Ładuję...