Teleman

Rodzinny interes 3: Pępowina (114)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jadwiga pod wpływem mistrza feng shui Maria Yamasakiego wprowadza nowe porządki w salonie. Jolę to cieszy, z kolei Ela nie jest zadowolona. Po przeprowadzce Bożena zaprasza do siebie Wojtka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Inga jest toksyczną i apodyktyczną kobietą. Jej syn Szymon w tajemnicy spotyka się z Moniką. Pewnego dnia okazuje się, że dziewczyna spodziewa się dziecka. Szymon postanawia ją poślubić i przedstawić matce. Inga nie chce jednak na to pozwolić. Pewnego dnia Szymon spotyka swojego ojca Henryka, z którym dawno nie miał kontaktu. Jadwiga pod wpływem niedawno poznanego mistrza feng shui Maria Yamasakiego zaczyna wprowadzać porządek w salonie. Jolę to cieszy, z kolei Ela nie jest zbyt zadowolona. Postanawia dowiedzieć się czegoś więcej na temat tajemniczego mężczyzny. Po przeprowadzce Bożena zaprasza do siebie Wojtka, jednak ten nie ma nic przeciwko mieszkaniu w warsztacie. Pewnego dnia kobieta spostrzega Violę i dochodzi do pewnych wniosków.

Występują

Twórcy

Ładuję...